Hakkımızda

Bina

Konak Mergen ailesi olarak 2013 yılında, İstanbul’a gelen sevgili öğrencilerimize en iyi şekilde hizmet vermek adına yola çıktık. Bugüne kadar tüm üniversitelerimizden; ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora öğrenimi görmek için yurt içi ve yurt dışından gelen değerli öğrenciler ve konuklar misafir ettik. Konuklarımıza İstanbul’u, İstanbul’da bilinçli bir şekilde yaşamayı, geleneklerimizi, sosyokültürel değerlerimizi ve İstanbul’un güzelliklerini anlatmak, tanıtmak adına geziler, toplantılar düzenledik. Önümüzdeki dönem içerisinde de varlığımızı sadece İstanbul içerisinde değil , ülkemizin çeşitli şehirlerinde de sürdürmek adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Değerli konuklarımıza evlerini aratmayacak şekilde güven ve konfor oluşturmak adına özverili, kalite ve güler yüzden taviz vermeden sosyal sorumluluk bilinci içerisinde gençlerimizin geleceğe güvenle bakması için elinden gelen gayreti yapma hevesi içerisindeyiz ve daima olacağız. Kurumumuz konaklarını İstanbul’un en nezih semtlerinde, üniversite ve ulaşım araçlarına güvenle, kısa sürede ulaşılabilecek şekilde tesis etmektedir..

Bugüne kadar başarılarımıza ortak olan ve gelecekte ortak olmaya devam edecek, tüm çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve öğrencilerimize en derin şükranlarımız ile teşekkür ediyoruz. Uyum içinde güçlerimizi birleştirerek, ülkemizde konforlu ortamlarda bilinçli nesiller yetiştirmeye devam edeceğiz.